Bolay İlkokulu TAŞKENT KONYA

Bolay İlkokulu, TAŞKENT, Konya

Konya TAŞKENT Okullar

bolay kasabası Taşkent/KONYA
TAŞKENT, Konya
T: 03324933177
Konya Okullar

Bolay İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Bolay İlkokulu Nerdedir? Bolay İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Bolay İlkokulu nerededir, Bolay İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Bolay İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bolay İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bolay İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bolay İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bolay İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bolay İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bolay İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bolay İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bolay İlkokulu Adres, Bolay İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Bolay İlkokulu adresi "bolay kasabası Taşkent/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Bolay İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Bolay İlkokulu telefon numarası "T: 03324933177"dir.
  • Bolay İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Bolay İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Bolay İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Bolay İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.