Börekevi ANKARA

Börekevi, Ankara

Ankara Restoran ve Lokantalar

Hamdullah Suphi Tanrıöver Sk, Ankara
Ankara
Ankara Restoran ve Lokantalar

Börekevi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Börekevi Nerdedir? Börekevi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Börekevi nerededir, Börekevi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Börekevi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Börekevi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Börekevi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Börekevi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Börekevi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Börekevi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Börekevi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Börekevi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Börekevi Adres, Börekevi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Börekevi adresi "Hamdullah Suphi Tanrıöver Sk, Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Börekevi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Börekevi telefon numarası ""dir.
  • Börekevi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Börekevi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Börekevi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Börekevi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.EGO Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri