Boyalı İlkokulu SARAYÖNÜ KONYA

Boyalı İlkokulu, SARAYÖNÜ, Konya

Konya SARAYÖNÜ Okullar

Boyalı Köyü Sarayönü/KONYA
SARAYÖNÜ, Konya
T: 0332.6185256
Konya Okullar

Boyalı İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Boyalı İlkokulu Nerdedir? Boyalı İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Boyalı İlkokulu nerededir, Boyalı İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Boyalı İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Boyalı İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Boyalı İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Boyalı İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Boyalı İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Boyalı İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Boyalı İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Boyalı İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Boyalı İlkokulu Adres, Boyalı İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Boyalı İlkokulu adresi "Boyalı Köyü Sarayönü/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Boyalı İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Boyalı İlkokulu telefon numarası "T: 0332.6185256"dir.
  • Boyalı İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Boyalı İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Boyalı İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Boyalı İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.