Boyalıca BURSA

Boyalıca , Bursa

Bursa Köyler

İznik ilçesine bağlı 2600 nüfuslu belde

Bursa
Bursa
Bursa Köyler

Boyalıca GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Boyalıca Nerdedir? Boyalıca Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Boyalıca nerededir, Boyalıca nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Boyalıca adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Boyalıca Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Boyalıca için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Boyalıca açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Boyalıca yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Boyalıca Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Boyalıca yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Boyalıca nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Boyalıca Adres, Boyalıca Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Boyalıca adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Boyalıca Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Boyalıca telefon numarası ""dir.
  • Boyalıca Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Boyalıca Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Boyalıca yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Boyalıca 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Köyler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz.

Boyalıca YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • boyalıca ya nasıl gidilir