Boztahta Ortaokulu ALADAĞ ADANA

Boztahta Ortaokulu, ALADAĞ, Adana

Adana ALADAĞ Okullar

Boztahta Köyü ALADAĞ/ADANA
ALADAĞ, Adana
T: 3225992061
Adana Okullar

Boztahta Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Boztahta Ortaokulu Nerdedir? Boztahta Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Boztahta Ortaokulu nerededir, Boztahta Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Boztahta Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Boztahta Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Boztahta Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Boztahta Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Boztahta Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Boztahta Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Boztahta Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Boztahta Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Boztahta Ortaokulu Adres, Boztahta Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Boztahta Ortaokulu adresi "Boztahta Köyü ALADAĞ/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Boztahta Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Boztahta Ortaokulu telefon numarası "T: 3225992061"dir.
  • Boztahta Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Boztahta Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Boztahta Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Boztahta Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Boztahta Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • boztahta köyü nüfus yeni al aladağ