Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi , Bursa

Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

4 adet huzurevi binası vardır.

Bursa
Bursa
Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Nerdedir? Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi nerededir, Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Adres, Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi telefon numarası ""dir.
  • Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • uludağ üniversitesinden başbakanlık huzur evine gidiş