Bursa Devlet Hastanesi BURSA

Bursa Devlet Hastanesi , Bursa

Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

1952'de artan ihtiyaçlara cevap verebilmek için yeni yaptırılan hastane faaliyete geçmiş ve Memleket Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlamıştır.(Bu günkü Devlet Hastanesinin ana binası) Çeşitli dönemlerde yapılan eklerle bu günkü adıyla Bursa Devlet Hastanesi; 7 katlı ana bina, 5 katlı C-Blok (eski kolej binası), 1200 m² lik poliklinik binası,4 katlı acil servis binası , 5 katlı 200 yataklı Çekirge fizik tedavi birimi ve Hürriyet , Heykel poliklinikleri ile 900 yatak kapasitesine ulaşarak hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa
Bursa
Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Bursa Devlet Hastanesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Bursa Devlet Hastanesi Nerdedir? Bursa Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Bursa Devlet Hastanesi nerededir, Bursa Devlet Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Bursa Devlet Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bursa Devlet Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bursa Devlet Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bursa Devlet Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bursa Devlet Hastanesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bursa Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bursa Devlet Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bursa Devlet Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Devlet Hastanesi Adres, Bursa Devlet Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Bursa Devlet Hastanesi adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Bursa Devlet Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Bursa Devlet Hastanesi telefon numarası ""dir.
  • Bursa Devlet Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Bursa Devlet Hastanesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Bursa Devlet Hastanesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Bursa Devlet Hastanesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Bursa Devlet Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa devlet hastanesi hangi otobüs
  • bursa devlet hastanesi hangi otobüs altınovadan