Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü BURSA

Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü , Bursa

Bursa Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Yeni Mudanya Yolu Esentepe kavşağından Bağlarbaşı-Hürriyet istikametine doğru 1. km de yer alır. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminalinden kuruma 95 nolu hat ile ulaşılabilir. Otobüslerde para geçerli değildir terminalden büfeden alabileceğiniz elektronik kart (BUKART) ile bilet ihtyacınızı giderirsiniz. Şehir merkezinden (Ulucami, Heykel civarı) 14 / L hat numaralı otobüsler kurum önünden geçmektedir. Ayrıca santral garajdan (eski otogar) 35 / H hat numaralı belediye özel halk otobüsü kurum önünden geçmektedir.

Bursa
Bursa
Bursa Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Nerdedir? Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü nerededir, Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Adres, Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü telefon numarası ""dir.
  • Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Şarküteri Ve Gıda Pazarları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz.

Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa gıda ve yem kontrol merkez araştırma enstitüsü müdürlüğü