Bursa Yenişehir Havalimanı Yenişehir BURSA

Bursa Yenişehir Havalimanı, Yenişehir, Bursa

Bursa Yenişehir Havaalanları

D:Cardak Köyü, Yenisehir, Türkiye
Yenişehir, Bursa
T: (0224) 781 8181
Bursa Havaalanları

Bursa Yenişehir Havalimanı GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Bursa Yenişehir Havalimanı Nerdedir? Bursa Yenişehir Havalimanı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Bursa Yenişehir Havalimanı nerededir, Bursa Yenişehir Havalimanı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Bursa Yenişehir Havalimanı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Havaalanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bursa Yenişehir Havalimanı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bursa Yenişehir Havalimanı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bursa Yenişehir Havalimanı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bursa Yenişehir Havalimanı yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bursa Yenişehir Havalimanı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bursa Yenişehir Havalimanı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bursa Yenişehir Havalimanı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Yenişehir Havalimanı Adres, Bursa Yenişehir Havalimanı Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Bursa Yenişehir Havalimanı adresi "D:Cardak Köyü, Yenisehir, Türkiye" olarak kaydedilmiştir.
  • Bursa Yenişehir Havalimanı Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Bursa Yenişehir Havalimanı telefon numarası "T: (0224) 781 8181"dir.
  • Bursa Yenişehir Havalimanı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Bursa Yenişehir Havalimanı Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Bursa Yenişehir Havalimanı yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Bursa Yenişehir Havalimanı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Havaalanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Havaalanları listesine ulaşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • otobüsle bursa yenişehir nasıl gidilir