Büyük Mangıt Ortaokulu CEYHAN ADANA

Büyük Mangıt Ortaokulu, CEYHAN, Adana

Adana CEYHAN Okullar

Büyükmangıt Mahallasi istiklal mah.şehit osman avcı cad.29 sok.no25 / büyükmangıt / ceyhan/ adana
CEYHAN, Adana
T: 03126138273
Adana Okullar

Büyük Mangıt Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Büyük Mangıt Ortaokulu Nerdedir? Büyük Mangıt Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Büyük Mangıt Ortaokulu nerededir, Büyük Mangıt Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Büyük Mangıt Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Büyük Mangıt Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Büyük Mangıt Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Büyük Mangıt Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Büyük Mangıt Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Büyük Mangıt Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Büyük Mangıt Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Büyük Mangıt Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Büyük Mangıt Ortaokulu Adres, Büyük Mangıt Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Büyük Mangıt Ortaokulu adresi "Büyükmangıt Mahallasi istiklal mah.şehit osman avcı cad.29 sok.no25 / büyükmangıt / ceyhan/ adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Büyük Mangıt Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Büyük Mangıt Ortaokulu telefon numarası "T: 03126138273"dir.
  • Büyük Mangıt Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Büyük Mangıt Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Büyük Mangıt Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Büyük Mangıt Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Büyük Mangıt Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ceyhan mangıt belediyesi otobüsleri