Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu KAYSERI

Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu , Kayseri

Kayseri Anıtlar ve Tarihi Yerler

Şehrin en işlek yerleşim merkezlerinden İstasyon Caddesi Vali Konağı yanında bulunan Tiyatro binası 2003 yılı içerisinde geçirdiği tadilattan sonra işlevine daha uygun modern bir yapıya kavuşmuştur.

Kayseri
Kayseri
Kayseri Anıtlar ve Tarihi Yerler

Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Nerdedir? Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu nerededir, Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Adres, Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu telefon numarası ""dir.
  • Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri melikgazi belediyesi tiyatro salonu nerede