Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) İZMIR

Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) , İzmir

İzmir Barlar Ve Kafeler

İngiliz dönemine ait tarihi mimarisiyle, Selçuk Belediyesi tarafından işletilen cafe nezih bir ortam sunmaktadır. Fiyatlarıda uygundur.

İzmir
İzmir
İzmir Barlar Ve Kafeler

Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Nerdedir? Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) nerededir, Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Barlar Ve Kafeler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Adres, Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) telefon numarası ""dir.
  • Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Barlar Ve Kafeler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Barlar Ve Kafeler listesine ulaşabilirsiniz.

Cafe Carpouza ( Kafe Karpuza) YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • selcuk kafe karpuza tlf