Çakıllar Ortaokulu HALKAPINAR KONYA

Çakıllar Ortaokulu, HALKAPINAR, Konya

Konya HALKAPINAR Okullar

Çakıllar Köyü Halkapınar
HALKAPINAR, Konya
T: 3327735286
Konya Okullar

Çakıllar Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Çakıllar Ortaokulu Nerdedir? Çakıllar Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Çakıllar Ortaokulu nerededir, Çakıllar Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Çakıllar Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çakıllar Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çakıllar Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çakıllar Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çakıllar Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çakıllar Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çakıllar Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çakıllar Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çakıllar Ortaokulu Adres, Çakıllar Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Çakıllar Ortaokulu adresi "Çakıllar Köyü Halkapınar" olarak kaydedilmiştir.
  • Çakıllar Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Çakıllar Ortaokulu telefon numarası "T: 3327735286"dir.
  • Çakıllar Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çakıllar Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Çakıllar Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Çakıllar Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.