Camlica Konagi, Safranbolu

33 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Camlica Konagi Otel ve Oda Fotoğrafları

Camlica Konagi

Muhteşem Osmanlı mimarisi nedeniyle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan Safranbolu'da bulunan, kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve aile tarafından işletilen Çamlıca Konağı'nda Türk misafirperverliğinin keyfini çıkartın! Safranbolu Çamlıca Konağı, mevsimlerin güzelliğinin keyfini huzurlu bir çevrede çıkarabileceğiniz bir yerdir. Bir öğleden sonra terasta çay veya kahve içerek dinlenebilir, kendinizin topladığı meyvelerin tadına bakabilir ya da yemyeşil bahçede mangal yakabilirsiniz. Ücretsiz Wi-fi sayesinde dünya ile temasınızı sürdürebilirsiniz. Anadolulu ev sahipleriniz veya diğer misafirler ile muhabbet ederek her şeyi unutabilirsiniz. Safranbolu Çamlıca'nın geleneksel yuvarlak pencerelere sahip odaları köşkün 3 katına yayılmıştır. Her katta ortak banyo ve balkon bulunmaktadır. Safranbolu tarihi kent merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan köşk, toplu taşıma hizmetlerinden iyi bir şekilde faydalanmaktadır.

33 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Camlica Konagi Odalar

  • Ortak Banyolu Standart Çift Kişilik Oda Otelin 1. ve 3. katları arasında yer alan bu odaya ek ücret karşılığında bir ilave yatak konulabilir.
  • Dört Kişilik, Ortak Banyolu Ekonomik Oda Otelin 1. ve 3. katları arasında yer alan bu odaya ek ücret karşılığında bir ilave yatak konulabilir.
  • Üç Kişilik, Ortak Banyolu Ekonomik Oda Otelin 1. ve 3. katları arasında yer alan bu odaya ek ücret karşılığında bir ilave yatak konulabilir.

Camlica Konagi Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 13:00 -
  • Checkout: - 12:00

Camlica Konagi Adres ve Ulaşım

Bağlarbaşı Mah. Mencilis Mağara Sok. No:115 Değirmenbaşı
Safranbolu

Camlica Konagi, Safranbolu Benzeri Oteller


Camlica Konagi Otel Rezervasyon Etiketleri

  • çamlıca konağı safranbolu

33 EUR'dan başlayan fiyatlarlaYeni Yol Tarifileri