Çamlık BURSA

Çamlık , Bursa

Bursa Parklar ve Gezi Alanları

Bursa
Bursa
Bursa Parklar ve Gezi Alanları

Çamlık GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Çamlık Nerdedir? Çamlık Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Çamlık nerededir, Çamlık nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Çamlık adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çamlık Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çamlık için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çamlık açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çamlık yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çamlık Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çamlık yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çamlık nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çamlık Adres, Çamlık Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Çamlık adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Çamlık Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Çamlık telefon numarası ""dir.
  • Çamlık Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Çamlık Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Çamlık yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Çamlık 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Parklar ve Gezi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

Çamlık YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • teleferik camlik parki