ÇANDARLI KÖYÜ İZNİK BURSA

ÇANDARLI KÖYÜ, İZNİK, Bursa

Bursa İZNİK Sokaklar / Mahalleler

ÇANDARLI KÖYÜ, MERKEZKÖYLER, İZNİK, 16860, Bursa
İZNİK, Bursa
Bursa Sokaklar / Mahalleler

ÇANDARLI KÖYÜ GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

ÇANDARLI KÖYÜ Nerdedir? ÇANDARLI KÖYÜ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak ÇANDARLI KÖYÜ nerededir, ÇANDARLI KÖYÜ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde ÇANDARLI KÖYÜ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Sokaklar / Mahalleler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • ÇANDARLI KÖYÜ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin ÇANDARLI KÖYÜ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada ÇANDARLI KÖYÜ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, ÇANDARLI KÖYÜ yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • ÇANDARLI KÖYÜ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında ÇANDARLI KÖYÜ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden ÇANDARLI KÖYÜ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ÇANDARLI KÖYÜ Adres, ÇANDARLI KÖYÜ Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde ÇANDARLI KÖYÜ adresi "ÇANDARLI KÖYÜ, MERKEZKÖYLER, İZNİK, 16860, Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • ÇANDARLI KÖYÜ Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı ÇANDARLI KÖYÜ telefon numarası ""dir.
  • ÇANDARLI KÖYÜ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "ÇANDARLI KÖYÜ Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında ÇANDARLI KÖYÜ yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan ÇANDARLI KÖYÜ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Sokaklar / Mahalleler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Sokaklar / Mahalleler listesine ulaşabilirsiniz.

ÇANDARLI KÖYÜ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • candarlı köyü iznik
  • iznik candarlı köyü