Carousel Bakırköy İSTANBUL

Carousel, Bakırköy, İstanbul

İstanbul Bakırköy Alışveriş Merkezleri

Halit Ziya Uşaklıgil C. N:1 Zeytinlik M.
Bakırköy, İstanbul
T: (0212) 5708434
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Carousel GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Carousel Nerdedir? Carousel Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Carousel nerededir, Carousel nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Carousel adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Carousel Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Carousel için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Carousel açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Carousel yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Carousel Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Carousel yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Carousel nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Carousel Adres, Carousel Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Carousel adresi "Halit Ziya Uşaklıgil C. N:1 Zeytinlik M." olarak kaydedilmiştir.
  • Carousel Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Carousel telefon numarası "T: (0212) 5708434"dir.
  • Carousel Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Carousel Giden İETT Otobüsleri" kısmında Carousel yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Carousel'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Carousel YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bakırkoyden carousel avm ye nasıl gıdılır