Carrefoursa Ümraniye Ümraniye İSTANBUL

Carrefoursa Ümraniye, Ümraniye, İstanbul

İstanbul Ümraniye Alışveriş Merkezleri

Küçüksu C. N:68
Ümraniye, İstanbul
T: (0216) 4583800
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Carrefoursa Ümraniye GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Carrefoursa Ümraniye Nerdedir? Carrefoursa Ümraniye Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Carrefoursa Ümraniye nerededir, Carrefoursa Ümraniye nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Carrefoursa Ümraniye adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Carrefoursa Ümraniye Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Carrefoursa Ümraniye için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Carrefoursa Ümraniye açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Carrefoursa Ümraniye yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Carrefoursa Ümraniye Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Carrefoursa Ümraniye yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Carrefoursa Ümraniye nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Carrefoursa Ümraniye Adres, Carrefoursa Ümraniye Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Carrefoursa Ümraniye adresi "Küçüksu C. N:68" olarak kaydedilmiştir.
  • Carrefoursa Ümraniye Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Carrefoursa Ümraniye telefon numarası "T: (0216) 4583800"dir.
  • Carrefoursa Ümraniye Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Carrefoursa Ümraniye Giden İETT Otobüsleri" kısmında Carrefoursa Ümraniye yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Carrefoursa Ümraniye'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Carrefoursa Ümraniye YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ümraniye carrefour
  • ümraniye carrefour nasıl gidilir