Çatak Ortaokulu SAİMBEYLİ ADANA

Çatak Ortaokulu, SAİMBEYLİ, Adana

Adana SAİMBEYLİ Okullar

Çatak Köyü Merkez Mevkii Saimbeyli
SAİMBEYLİ, Adana
T: 3227712472-5456534964
Adana Okullar

Çatak Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Çatak Ortaokulu Nerdedir? Çatak Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Çatak Ortaokulu nerededir, Çatak Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Çatak Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çatak Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çatak Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çatak Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çatak Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çatak Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çatak Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çatak Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çatak Ortaokulu Adres, Çatak Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Çatak Ortaokulu adresi "Çatak Köyü Merkez Mevkii Saimbeyli" olarak kaydedilmiştir.
  • Çatak Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Çatak Ortaokulu telefon numarası "T: 3227712472-5456534964"dir.
  • Çatak Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çatak Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Çatak Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Çatak Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.