ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ BURSA

ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ , Bursa

Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Eskiden Bursa SSK Hastanesi Olan yeni yasal düzenleme ile ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ adını alan Devlet Hastanesidir.

Bursa
Bursa
Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Nerdedir? ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ nerededir, ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Adres, ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ telefon numarası ""dir.
  • ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa cekirge hastanesi nasil gidilir