CELAL AVŞAR ORTAOKULU MALTEPE İSTANBUL

CELAL AVŞAR ORTAOKULU, MALTEPE, İstanbul

İstanbul MALTEPE Okullar

Altıntepe Mahallesi İnceyol Sokak No 1 Küçükyalı Maltepe İstanbul
MALTEPE, İstanbul
T: 02164896560
İstanbul Okullar

CELAL AVŞAR ORTAOKULU GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

CELAL AVŞAR ORTAOKULU Nerdedir? CELAL AVŞAR ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak CELAL AVŞAR ORTAOKULU nerededir, CELAL AVŞAR ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde CELAL AVŞAR ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • CELAL AVŞAR ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin CELAL AVŞAR ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada CELAL AVŞAR ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, CELAL AVŞAR ORTAOKULU yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • CELAL AVŞAR ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında CELAL AVŞAR ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden CELAL AVŞAR ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • CELAL AVŞAR ORTAOKULU Adres, CELAL AVŞAR ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde CELAL AVŞAR ORTAOKULU adresi "Altıntepe Mahallesi İnceyol Sokak No 1 Küçükyalı Maltepe İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • CELAL AVŞAR ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı CELAL AVŞAR ORTAOKULU telefon numarası "T: 02164896560"dir.
  • CELAL AVŞAR ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "CELAL AVŞAR ORTAOKULU Giden İETT Otobüsleri" kısmında CELAL AVŞAR ORTAOKULU yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan CELAL AVŞAR ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

CELAL AVŞAR ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • celal avşar ortaokulu