Cemal Bardakçı İlkokulu MERAM KONYA

Cemal Bardakçı İlkokulu, MERAM, Konya

Konya MERAM Okullar

OSMANGAZİ MAHALLESİ SELBASANÇAYI SOKAK NO35 MERAM/KONYA
MERAM, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Cemal Bardakçı İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Cemal Bardakçı İlkokulu Nerdedir? Cemal Bardakçı İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Cemal Bardakçı İlkokulu nerededir, Cemal Bardakçı İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Cemal Bardakçı İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Cemal Bardakçı İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Cemal Bardakçı İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Cemal Bardakçı İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Cemal Bardakçı İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Cemal Bardakçı İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Cemal Bardakçı İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Cemal Bardakçı İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Cemal Bardakçı İlkokulu Adres, Cemal Bardakçı İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Cemal Bardakçı İlkokulu adresi "OSMANGAZİ MAHALLESİ SELBASANÇAYI SOKAK NO35 MERAM/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Cemal Bardakçı İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Cemal Bardakçı İlkokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Cemal Bardakçı İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Cemal Bardakçı İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Cemal Bardakçı İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Cemal Bardakçı İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Cemal Bardakçı İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya cemal bardakçı ilkokuluna hangi otobüs gider