Cenap Şahabettin İlkokulu KADIKÖY İSTANBUL

Cenap Şahabettin İlkokulu, KADIKÖY, İstanbul

İstanbul KADIKÖY Okullar

Cenap Şahabettin sk. NO 45 KOŞUYOLU/KADIKÖY İSTANBUL
KADIKÖY, İstanbul
T: 0216
İstanbul Okullar

Cenap Şahabettin İlkokulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Cenap Şahabettin İlkokulu Nerdedir? Cenap Şahabettin İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Cenap Şahabettin İlkokulu nerededir, Cenap Şahabettin İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Cenap Şahabettin İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Cenap Şahabettin İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Cenap Şahabettin İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Cenap Şahabettin İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Cenap Şahabettin İlkokulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Cenap Şahabettin İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Cenap Şahabettin İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Cenap Şahabettin İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Cenap Şahabettin İlkokulu Adres, Cenap Şahabettin İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Cenap Şahabettin İlkokulu adresi "Cenap Şahabettin sk. NO 45 KOŞUYOLU/KADIKÖY İSTANBUL" olarak kaydedilmiştir.
  • Cenap Şahabettin İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Cenap Şahabettin İlkokulu telefon numarası "T: 0216"dir.
  • Cenap Şahabettin İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Cenap Şahabettin İlkokulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Cenap Şahabettin İlkokulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Cenap Şahabettin İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Cenap Şahabettin İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • cenap şahabettin ilkokulu hangi otobüs gider
  • cenap şahabettin ilkokulu nasıl gidilir