Çetmi Ortaokulu TAŞKENT KONYA

Çetmi Ortaokulu, TAŞKENT, Konya

Konya TAŞKENT Okullar

Çetmi Kasabası Yeni Mahalle Ermenek Caddesi No7 TAŞKENT/KONYA
TAŞKENT, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Çetmi Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Çetmi Ortaokulu Nerdedir? Çetmi Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Çetmi Ortaokulu nerededir, Çetmi Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Çetmi Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çetmi Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çetmi Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çetmi Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çetmi Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çetmi Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çetmi Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çetmi Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çetmi Ortaokulu Adres, Çetmi Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Çetmi Ortaokulu adresi "Çetmi Kasabası Yeni Mahalle Ermenek Caddesi No7 TAŞKENT/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Çetmi Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Çetmi Ortaokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Çetmi Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çetmi Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Çetmi Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Çetmi Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Çetmi Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ermenek çetmi nerede