Çiftliközü Ortaokulu DERBENT KONYA

Çiftliközü Ortaokulu, DERBENT, Konya

Konya DERBENT Okullar

Çiftliközü Kasabası Derbent KONYA
DERBENT, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Çiftliközü Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Çiftliközü Ortaokulu Nerdedir? Çiftliközü Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Çiftliközü Ortaokulu nerededir, Çiftliközü Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Çiftliközü Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çiftliközü Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çiftliközü Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çiftliközü Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çiftliközü Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çiftliközü Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çiftliközü Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çiftliközü Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çiftliközü Ortaokulu Adres, Çiftliközü Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Çiftliközü Ortaokulu adresi "Çiftliközü Kasabası Derbent KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Çiftliközü Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Çiftliközü Ortaokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Çiftliközü Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çiftliközü Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Çiftliközü Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Çiftliközü Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Çiftliközü Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çiftliközü kasabası yol tarifi