Çınar Parke BAYRAMPAŞA İSTANBUL

Çınar Parke, BAYRAMPAŞA, İstanbul

İstanbul BAYRAMPAŞA Basketbol Sahaları

YILDIRIM, BAYRAMPAŞA, İstanbul
BAYRAMPAŞA, İstanbul
İstanbul Basketbol Sahaları

Çınar Parke GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Çınar Parke Nerdedir? Çınar Parke Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Çınar Parke nerededir, Çınar Parke nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Çınar Parke adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Basketbol Sahaları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çınar Parke Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çınar Parke için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çınar Parke açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çınar Parke yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çınar Parke Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çınar Parke yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çınar Parke nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çınar Parke Adres, Çınar Parke Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Çınar Parke adresi "YILDIRIM, BAYRAMPAŞA, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Çınar Parke Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Çınar Parke telefon numarası ""dir.
  • Çınar Parke Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çınar Parke Giden İETT Otobüsleri" kısmında Çınar Parke yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Çınar Parke'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Basketbol Sahaları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Basketbol Sahaları listesine ulaşabilirsiniz.

Çınar Parke YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çınar parke