Çinili Parkı ÜSKÜDAR İSTANBUL

Çinili Parkı, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri

MURAT REİS, ÜSKÜDAR, İstanbul
ÜSKÜDAR, İstanbul
İstanbul Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri

Çinili Parkı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Çinili Parkı Nerdedir? Çinili Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Çinili Parkı nerededir, Çinili Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Çinili Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çinili Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çinili Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çinili Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çinili Parkı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çinili Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çinili Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çinili Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çinili Parkı Adres, Çinili Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Çinili Parkı adresi "MURAT REİS, ÜSKÜDAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Çinili Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Çinili Parkı telefon numarası ""dir.
  • Çinili Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çinili Parkı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Çinili Parkı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Çinili Parkı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri listesine ulaşabilirsiniz.

Çinili Parkı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çinili park üsküdar nasıl gidilir