Çotlu Ortaokulu YÜREĞİR ADANA

Çotlu Ortaokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Çotlu Mahallesi Abdioğlu Beldesi Yüreğir / Adana
YÜREĞİR, Adana
T: 05053196156
Adana Okullar

Çotlu Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Çotlu Ortaokulu Nerdedir? Çotlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Çotlu Ortaokulu nerededir, Çotlu Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Çotlu Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Çotlu Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Çotlu Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Çotlu Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Çotlu Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Çotlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Çotlu Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Çotlu Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çotlu Ortaokulu Adres, Çotlu Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Çotlu Ortaokulu adresi "Çotlu Mahallesi Abdioğlu Beldesi Yüreğir / Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Çotlu Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Çotlu Ortaokulu telefon numarası "T: 05053196156"dir.
  • Çotlu Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Çotlu Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Çotlu Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Çotlu Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Çotlu Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana yüreğir çotlu ortaokul u yol tarifiu