Crowne Plaza Ankara, Ankara

83 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Crowne Plaza Ankara Otel ve Oda Fotoğrafları

Crowne Plaza Ankara

83 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Crowne Plaza Ankara Odalar

 • İki Adet Tek Kişilik Yatak - Sigara İçilmez Bu geniş ve modern süit klima, uydu TV ve çekyatla donatılmıştır. Yumuşak renklerde dekore edilmiş odada minibar ile saç kurutma makinesi, bornoz ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcuttur. Konuklardan rezervasyon sırasında Özel İstekler bölümünü kullanarak tercihlerini belirtmeleri rica olunur.
 • Tek Kral Yatak - Sigara İçilmez Bu geniş ve modern oda klima ve uydu TV ile donatılmıştır. Yumuşak renklerle dekore edilmiş odada minibar ile spa küveti, saç kurutma makinesi, bornozlar ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcuttur. Konuklardan rezervasyon sırasında Özel İstekler bölümünü kullanarak tercihlerini belirtmeleri rica olunur.
 • Çift Kişilik Standart Queen Oda Bu geniş ve modern oda klima ve uydu TV ile donatılmıştır. Yumuşak renklerle dekore edilmiş odada minibar ile spa küveti, saç kurutma makinesi, bornozlar ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcuttur. Konuklardan rezervasyon sırasında Özel İstekler bölümünü kullanarak tercihlerini belirtmeleri rica olunur.
 • Junior Süit Bu geniş ve modern süit klima, uydu TV ve çekyatla donatılmıştır. Yumuşak renklerde dekore edilmiş odada minibar ile saç kurutma makinesi, bornoz ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcuttur. Konuklardan rezervasyon sırasında Özel İstekler bölümünü kullanarak tercihlerini belirtmeleri rica olunur.
 • Tek Yatak Odalı Süit - Sigara İçilebilir Bu geniş ve modern süit klima, uydu TV ve çekyatla donatılmıştır. Yumuşak renklerde dekore edilmiş süitte minibar ile saç kurutma makinesi, bornoz ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcuttur. Konuklardan rezervasyon sıraasında Özel İstekler bölümünü kullanarak tercihlerini belirtmeleri rica olunur.
 • Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda Bu büyük, modern odada klima ve çekyat yer alır. Yumuşak renklerde dekore edilmiş odada uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Tüm odalarda saç kurutma makinesi, bornoz ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo mevcuttur. Sigara içilen ya da içilmeyen oda temin edilebilir. Konuklardan rezervasyon esnasında Özel İstekler bölümünü kullanarak tercihlerini bildirmeleri rica edilir.
 • Deluxe Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda
 • Club Junior Süit - Executive Lounge Erişimli

Crowne Plaza Ankara Checkin / Checkout Saatleri

 • Checkin: 14:00 -
 • Checkout: - 12:00

Crowne Plaza Ankara Adres ve Ulaşım

Mevlana Bulvari No 2 Akkopru Yenimahalle
Ankara

Crowne Plaza Ankara, Ankara Benzeri Oteller


Crowne Plaza Ankara Giden Otobüsler

Crowne Plaza Ankara Otel Rezervasyon Etiketleri

 • aştiden crowne otele nasil gidilir
 • aştiden crowne otele nasil giderim