Cumhuriyet Ortaokulu KADINHANI KONYA

Cumhuriyet Ortaokulu, KADINHANI, Konya

Konya KADINHANI Okullar

Doğanlar Mahallesi Zafer Sokak Kadınhanı / KONYA
KADINHANI, Konya
T: 03328340321
Konya Okullar

Cumhuriyet Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Cumhuriyet Ortaokulu Nerdedir? Cumhuriyet Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Cumhuriyet Ortaokulu nerededir, Cumhuriyet Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Cumhuriyet Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Cumhuriyet Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Cumhuriyet Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Cumhuriyet Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Cumhuriyet Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Cumhuriyet Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Cumhuriyet Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Cumhuriyet Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Cumhuriyet Ortaokulu Adres, Cumhuriyet Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Cumhuriyet Ortaokulu adresi "Doğanlar Mahallesi Zafer Sokak Kadınhanı / KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Cumhuriyet Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Cumhuriyet Ortaokulu telefon numarası "T: 03328340321"dir.
  • Cumhuriyet Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Cumhuriyet Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Cumhuriyet Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Cumhuriyet Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.