Dayım Büfe ÜMRANİYE İSTANBUL

Dayım Büfe, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Restoran ve Lokantalar

MEHMET AKİF, ÜMRANİYE, İstanbul
ÜMRANİYE, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Dayım Büfe GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Dayım Büfe Nerdedir? Dayım Büfe Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Dayım Büfe nerededir, Dayım Büfe nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Dayım Büfe adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dayım Büfe Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dayım Büfe için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dayım Büfe açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dayım Büfe yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dayım Büfe Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dayım Büfe yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dayım Büfe nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dayım Büfe Adres, Dayım Büfe Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Dayım Büfe adresi "MEHMET AKİF, ÜMRANİYE, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Dayım Büfe Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Dayım Büfe telefon numarası ""dir.
  • Dayım Büfe Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dayım Büfe Giden İETT Otobüsleri" kısmında Dayım Büfe yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Dayım Büfe'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Dayım Büfe YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çekmeköy şahinbey büfe