Dedeler İlkokulu ALTINEKİN KONYA

Dedeler İlkokulu, ALTINEKİN, Konya

Konya ALTINEKİN Okullar

Belediye Cad. Dedeler Kasabası Altınekin/KONYA/TÜRKİYE
ALTINEKİN, Konya
T: 332
Konya Okullar

Dedeler İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Dedeler İlkokulu Nerdedir? Dedeler İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Dedeler İlkokulu nerededir, Dedeler İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Dedeler İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dedeler İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dedeler İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dedeler İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dedeler İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dedeler İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dedeler İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dedeler İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dedeler İlkokulu Adres, Dedeler İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Dedeler İlkokulu adresi "Belediye Cad. Dedeler Kasabası Altınekin/KONYA/TÜRKİYE" olarak kaydedilmiştir.
  • Dedeler İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Dedeler İlkokulu telefon numarası "T: 332"dir.
  • Dedeler İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dedeler İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Dedeler İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Dedeler İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Dedeler İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya dedeler ilkokulu
  • dedeler kasabası ilköğretim okulu tarifi