Dedeler Mezarlığı ZEYTİNBURNU İSTANBUL

Dedeler Mezarlığı, ZEYTİNBURNU, İstanbul

İstanbul ZEYTİNBURNU Mezarlıklar

MERKEZ EFENDİ, ZEYTİNBURNU, İstanbul
ZEYTİNBURNU, İstanbul
İstanbul Mezarlıklar

Dedeler Mezarlığı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Dedeler Mezarlığı Nerdedir? Dedeler Mezarlığı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Dedeler Mezarlığı nerededir, Dedeler Mezarlığı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Dedeler Mezarlığı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Mezarlıklar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dedeler Mezarlığı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dedeler Mezarlığı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dedeler Mezarlığı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dedeler Mezarlığı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dedeler Mezarlığı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dedeler Mezarlığı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dedeler Mezarlığı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dedeler Mezarlığı Adres, Dedeler Mezarlığı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Dedeler Mezarlığı adresi "MERKEZ EFENDİ, ZEYTİNBURNU, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Dedeler Mezarlığı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Dedeler Mezarlığı telefon numarası ""dir.
  • Dedeler Mezarlığı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dedeler Mezarlığı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Dedeler Mezarlığı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Dedeler Mezarlığı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Mezarlıklar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Mezarlıklar listesine ulaşabilirsiniz.

Dedeler Mezarlığı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • zeytinburnu kozlu dedeler mezarlığı tarihçesi