Dedeler Ortaokulu ALTINEKİN KONYA

Dedeler Ortaokulu, ALTINEKİN, Konya

Konya ALTINEKİN Okullar

Belediye Cad. Dedeler Kasabası Altınekin/Konya/TÜRKİYE
ALTINEKİN, Konya
T: 03326334096
Konya Okullar

Dedeler Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Dedeler Ortaokulu Nerdedir? Dedeler Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Dedeler Ortaokulu nerededir, Dedeler Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Dedeler Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dedeler Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dedeler Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dedeler Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dedeler Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dedeler Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dedeler Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dedeler Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dedeler Ortaokulu Adres, Dedeler Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Dedeler Ortaokulu adresi "Belediye Cad. Dedeler Kasabası Altınekin/Konya/TÜRKİYE" olarak kaydedilmiştir.
  • Dedeler Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Dedeler Ortaokulu telefon numarası "T: 03326334096"dir.
  • Dedeler Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dedeler Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Dedeler Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Dedeler Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Dedeler Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • altınekin dedeler ortaokulu