Değirmen Deresi (Soldere) BURSA

Değirmen Deresi (Soldere) , Bursa

Bursa Su Bayiileri, Sucular, Kaynak Suyu Satıcıları

Kaynağı Söğütalan Suçıkan olan bu dere, Hacıali Köyü yakınında Mustafakemalpaşa Deresi ile birleşerek Uluabat Gölü'ne ulaşır.

Bursa
Bursa
Bursa Su Bayiileri, Sucular, Kaynak Suyu Satıcıları

Değirmen Deresi (Soldere) GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Değirmen Deresi (Soldere) Nerdedir? Değirmen Deresi (Soldere) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Değirmen Deresi (Soldere) nerededir, Değirmen Deresi (Soldere) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Değirmen Deresi (Soldere) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Su Bayiileri, Sucular, Kaynak Suyu Satıcıları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Değirmen Deresi (Soldere) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Değirmen Deresi (Soldere) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Değirmen Deresi (Soldere) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Değirmen Deresi (Soldere) yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Değirmen Deresi (Soldere) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Değirmen Deresi (Soldere) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Değirmen Deresi (Soldere) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Değirmen Deresi (Soldere) Adres, Değirmen Deresi (Soldere) Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Değirmen Deresi (Soldere) adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Değirmen Deresi (Soldere) Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Değirmen Deresi (Soldere) telefon numarası ""dir.
  • Değirmen Deresi (Soldere) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Değirmen Deresi (Soldere) Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Değirmen Deresi (Soldere) yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Değirmen Deresi (Soldere) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Su Bayiileri, Sucular, Kaynak Suyu Satıcıları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Su Bayiileri, Sucular, Kaynak Suyu Satıcıları listesine ulaşabilirsiniz.

Değirmen Deresi (Soldere) YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • değirmen bursa nasıl gidilir