Değiş İlkokulu DERBENT KONYA

Değiş İlkokulu, DERBENT, Konya

Konya DERBENT Okullar

Değiş Köyü DERBENT/KONYA
DERBENT, Konya
T: 332
Konya Okullar

Değiş İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Değiş İlkokulu Nerdedir? Değiş İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Değiş İlkokulu nerededir, Değiş İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Değiş İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Değiş İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Değiş İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Değiş İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Değiş İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Değiş İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Değiş İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Değiş İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Değiş İlkokulu Adres, Değiş İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Değiş İlkokulu adresi "Değiş Köyü DERBENT/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Değiş İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Değiş İlkokulu telefon numarası "T: 332"dir.
  • Değiş İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Değiş İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Değiş İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Değiş İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.