Delialiuşaği Ortaokulu YAHYALI KAYSERI

Delialiuşaği Ortaokulu, YAHYALI, Kayseri

Kayseri YAHYALI Okullar

Delialiuşağı Köyü/ YAHYALI
YAHYALI, Kayseri
T: 3526131177
Kayseri Okullar

Delialiuşaği Ortaokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Delialiuşaği Ortaokulu Nerdedir? Delialiuşaği Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Delialiuşaği Ortaokulu nerededir, Delialiuşaği Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Delialiuşaği Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Delialiuşaği Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Delialiuşaği Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Delialiuşaği Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Delialiuşaği Ortaokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Delialiuşaği Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Delialiuşaği Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Delialiuşaği Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Delialiuşaği Ortaokulu Adres, Delialiuşaği Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Delialiuşaği Ortaokulu adresi "Delialiuşağı Köyü/ YAHYALI" olarak kaydedilmiştir.
  • Delialiuşaği Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Delialiuşaği Ortaokulu telefon numarası "T: 3526131177"dir.
  • Delialiuşaği Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Delialiuşaği Ortaokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Delialiuşaği Ortaokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Delialiuşaği Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Delialiuşaği Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yahyalı delialiuşağı ortaokulu