Delimahmutlu İlkokulu HALKAPINAR KONYA

Delimahmutlu İlkokulu, HALKAPINAR, Konya

Konya HALKAPINAR Okullar

Deli Mahmutlu Köyü HALKAPINAR/KONYA
HALKAPINAR, Konya
T: 03327765007
Konya Okullar

Delimahmutlu İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Delimahmutlu İlkokulu Nerdedir? Delimahmutlu İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Delimahmutlu İlkokulu nerededir, Delimahmutlu İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Delimahmutlu İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Delimahmutlu İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Delimahmutlu İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Delimahmutlu İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Delimahmutlu İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Delimahmutlu İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Delimahmutlu İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Delimahmutlu İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Delimahmutlu İlkokulu Adres, Delimahmutlu İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Delimahmutlu İlkokulu adresi "Deli Mahmutlu Köyü HALKAPINAR/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Delimahmutlu İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Delimahmutlu İlkokulu telefon numarası "T: 03327765007"dir.
  • Delimahmutlu İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Delimahmutlu İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Delimahmutlu İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Delimahmutlu İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.