Delta Hospital Maltepe İSTANBUL

Delta Hospital, Maltepe, İstanbul

İstanbul Maltepe Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Akgüvercin S. N:4 İdealtepe M.
Maltepe, İstanbul
T: (0216) 4897600
İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Delta Hospital GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Delta Hospital Nerdedir? Delta Hospital Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Delta Hospital nerededir, Delta Hospital nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Delta Hospital adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Delta Hospital Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Delta Hospital için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Delta Hospital açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Delta Hospital yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Delta Hospital Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Delta Hospital yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Delta Hospital nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Delta Hospital Adres, Delta Hospital Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Delta Hospital adresi "Akgüvercin S. N:4 İdealtepe M." olarak kaydedilmiştir.
  • Delta Hospital Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Delta Hospital telefon numarası "T: (0216) 4897600"dir.
  • Delta Hospital Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Delta Hospital Giden İETT Otobüsleri" kısmında Delta Hospital yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Delta Hospital'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Delta Hospital YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • 19 z delta hospital hangi durakta inilcek