Dereköy İlköğretim Okulu KEMALPAŞA İZMIR

Dereköy İlköğretim Okulu, KEMALPAŞA, İzmir

İzmir KEMALPAŞA Okullar

DereköyKemalpaşaİzmir
KEMALPAŞA, İzmir
T: 05056750852
İzmir Okullar

Dereköy İlköğretim Okulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Dereköy İlköğretim Okulu Nerdedir? Dereköy İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Dereköy İlköğretim Okulu nerededir, Dereköy İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Dereköy İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dereköy İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dereköy İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dereköy İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dereköy İlköğretim Okulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dereköy İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dereköy İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dereköy İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dereköy İlköğretim Okulu Adres, Dereköy İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Dereköy İlköğretim Okulu adresi "DereköyKemalpaşaİzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Dereköy İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Dereköy İlköğretim Okulu telefon numarası "T: 05056750852"dir.
  • Dereköy İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dereköy İlköğretim Okulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Dereköy İlköğretim Okulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Dereköy İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Dereköy İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • dereköy ilkokulu kemalpaşa