Dikilitaş Ortaokulu SEYDİŞEHİR KONYA

Dikilitaş Ortaokulu, SEYDİŞEHİR, Konya

Konya SEYDİŞEHİR Okullar

Dikilitaş Köyü
SEYDİŞEHİR, Konya
T: 3325934131
Konya Okullar

Dikilitaş Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Dikilitaş Ortaokulu Nerdedir? Dikilitaş Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Dikilitaş Ortaokulu nerededir, Dikilitaş Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Dikilitaş Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dikilitaş Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dikilitaş Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dikilitaş Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dikilitaş Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dikilitaş Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dikilitaş Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dikilitaş Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dikilitaş Ortaokulu Adres, Dikilitaş Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Dikilitaş Ortaokulu adresi "Dikilitaş Köyü" olarak kaydedilmiştir.
  • Dikilitaş Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Dikilitaş Ortaokulu telefon numarası "T: 3325934131"dir.
  • Dikilitaş Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dikilitaş Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Dikilitaş Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Dikilitaş Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.