Dilek Pastanesi Fatih İSTANBUL

Dilek Pastanesi, Fatih, İstanbul

İstanbul Fatih Pastaneler Ve Fırınlar

Fevzipaşa C. N:21 Hasan Halife M.
Fatih, İstanbul
T: (0212) 5344526
İstanbul Pastaneler Ve Fırınlar

Dilek Pastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Dilek Pastanesi Nerdedir? Dilek Pastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Dilek Pastanesi nerededir, Dilek Pastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Dilek Pastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Pastaneler Ve Fırınlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dilek Pastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dilek Pastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dilek Pastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dilek Pastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dilek Pastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dilek Pastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dilek Pastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dilek Pastanesi Adres, Dilek Pastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Dilek Pastanesi adresi "Fevzipaşa C. N:21 Hasan Halife M." olarak kaydedilmiştir.
  • Dilek Pastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Dilek Pastanesi telefon numarası "T: (0212) 5344526"dir.
  • Dilek Pastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dilek Pastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Dilek Pastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Dilek Pastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Pastaneler Ve Fırınlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Pastaneler Ve Fırınlar listesine ulaşabilirsiniz.

Dilek Pastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • dilek pastanesi fatih hangi otobüs gider