Dineksaray İlkokulu ÇUMRA KONYA

Dineksaray İlkokulu, ÇUMRA, Konya

Konya ÇUMRA Okullar

Dineksaray köyü / Çumra / KONYA
ÇUMRA, Konya
T: 03324554047
Konya Okullar

Dineksaray İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Dineksaray İlkokulu Nerdedir? Dineksaray İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Dineksaray İlkokulu nerededir, Dineksaray İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Dineksaray İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dineksaray İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dineksaray İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dineksaray İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dineksaray İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dineksaray İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dineksaray İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dineksaray İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dineksaray İlkokulu Adres, Dineksaray İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Dineksaray İlkokulu adresi "Dineksaray köyü / Çumra / KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Dineksaray İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Dineksaray İlkokulu telefon numarası "T: 03324554047"dir.
  • Dineksaray İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dineksaray İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Dineksaray İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Dineksaray İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Dineksaray İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • dineksaray belediyesi