Dolmabahçe Sarayı Beşiktaş İSTANBUL

Dolmabahçe Sarayı, Beşiktaş, İstanbul

İstanbul Beşiktaş Turistik Yerler

Dolmabahçe Cad., Beşiktaş, Türkiye
Beşiktaş, İstanbul
T: (0212) 236 9000
İstanbul Turistik Yerler

Dolmabahçe Sarayı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Dolmabahçe Sarayı Nerdedir? Dolmabahçe Sarayı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Dolmabahçe Sarayı nerededir, Dolmabahçe Sarayı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Dolmabahçe Sarayı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dolmabahçe Sarayı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dolmabahçe Sarayı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dolmabahçe Sarayı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dolmabahçe Sarayı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dolmabahçe Sarayı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dolmabahçe Sarayı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dolmabahçe Sarayı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dolmabahçe Sarayı Adres, Dolmabahçe Sarayı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Dolmabahçe Sarayı adresi "Dolmabahçe Cad., Beşiktaş, Türkiye" olarak kaydedilmiştir.
  • Dolmabahçe Sarayı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Dolmabahçe Sarayı telefon numarası "T: (0212) 236 9000"dir.
  • Dolmabahçe Sarayı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dolmabahçe Sarayı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Dolmabahçe Sarayı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Dolmabahçe Sarayı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Turistik Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Dolmabahçe Sarayı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • dolmabahçe ye nasil gidilir

İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri