Döner kümbet KAYSERI

Döner kümbet , Kayseri

Kayseri Müzeler

Doga-sev kayseri tabiyat ve kültür varlıklarını koruma derneği

Kayseri
Kayseri
Kayseri Müzeler

Döner kümbet GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Döner kümbet Nerdedir? Döner kümbet Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Döner kümbet nerededir, Döner kümbet nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Döner kümbet adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Müzeler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Döner kümbet Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Döner kümbet için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Döner kümbet açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Döner kümbet yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Döner kümbet Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Döner kümbet yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Döner kümbet nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Döner kümbet Adres, Döner kümbet Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Döner kümbet adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Döner kümbet Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Döner kümbet telefon numarası ""dir.
  • Döner kümbet Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Döner kümbet Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Döner kümbet yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Döner kümbet 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Müzeler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Müzeler listesine ulaşabilirsiniz.

Döner kümbet YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kümbete nasıl gidilir