Dsi Baraj Ortaokulu ÇUKUROVA ADANA

Dsi Baraj Ortaokulu, ÇUKUROVA, Adana

Adana ÇUKUROVA Okullar

Güzelyalı Mah. Adnan Kahveci Bulvarı Yeni Baraj İçi 55/1 Çukurova Adana 01170 Türkiye
ÇUKUROVA, Adana
T: 03222348056
Adana Okullar

Dsi Baraj Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Dsi Baraj Ortaokulu Nerdedir? Dsi Baraj Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Dsi Baraj Ortaokulu nerededir, Dsi Baraj Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Dsi Baraj Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Dsi Baraj Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Dsi Baraj Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Dsi Baraj Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Dsi Baraj Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Dsi Baraj Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Dsi Baraj Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Dsi Baraj Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dsi Baraj Ortaokulu Adres, Dsi Baraj Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Dsi Baraj Ortaokulu adresi "Güzelyalı Mah. Adnan Kahveci Bulvarı Yeni Baraj İçi 55/1 Çukurova Adana 01170 Türkiye" olarak kaydedilmiştir.
  • Dsi Baraj Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Dsi Baraj Ortaokulu telefon numarası "T: 03222348056"dir.
  • Dsi Baraj Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Dsi Baraj Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Dsi Baraj Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Dsi Baraj Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Dsi Baraj Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • dsi̇ baraj orta okulu
  • balcalıdan dsi̇ baraj orta okulu na nasıl gidilir