Duatepe İlköğretim Okulu İZMIR

Duatepe İlköğretim Okulu , İzmir

İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Eski bir Ermeni kilisesidir. Bahçe duvarlarını kaplayan taş tabletler sıva ile kapatılmış. Bahçesinde 114 yıllık bir papaz evi bulunmaktadır. Bu bina restore ettirilmiş, kütüphane olarak kültür amaçlı kullanıma sunulmuştur.

İzmir
İzmir
İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Duatepe İlköğretim Okulu Fotoğrafları

Duatepe İlköğretim Okulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Duatepe İlköğretim Okulu Nerdedir? Duatepe İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Duatepe İlköğretim Okulu nerededir, Duatepe İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Duatepe İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Duatepe İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Duatepe İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Duatepe İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Duatepe İlköğretim Okulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Duatepe İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Duatepe İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Duatepe İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Duatepe İlköğretim Okulu Adres, Duatepe İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Duatepe İlköğretim Okulu adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Duatepe İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Duatepe İlköğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • Duatepe İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Duatepe İlköğretim Okulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Duatepe İlköğretim Okulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Duatepe İlköğretim Okulu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Duatepe İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • duatepe izmir