Düğer İlkokulu ILGIN KONYA

Düğer İlkokulu, ILGIN, Konya

Konya ILGIN Okullar

Düğer Köyü Ilgın/KONYA
ILGIN, Konya
T: 03328990116
Konya Okullar

Düğer İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Düğer İlkokulu Nerdedir? Düğer İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Düğer İlkokulu nerededir, Düğer İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Düğer İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Düğer İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Düğer İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Düğer İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Düğer İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Düğer İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Düğer İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Düğer İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Düğer İlkokulu Adres, Düğer İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Düğer İlkokulu adresi "Düğer Köyü Ilgın/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Düğer İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Düğer İlkokulu telefon numarası "T: 03328990116"dir.
  • Düğer İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Düğer İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Düğer İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Düğer İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Konya Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri