EGO 109 - OPERA-CİNNAH CD.-ÇANKAYA CD. HATTI

EGO 109 - OPERA-CİNNAH CD.-ÇANKAYA CD. HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 109 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 109 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 109 otobüsü OPERA-CİNNAH CD.-ÇANKAYA CD. hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 109 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 109 OPERA-CİNNAH CD.-ÇANKAYA CD. otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 109 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 109 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 109 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 109 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 109 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 109 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 109 OPERA-CİNNAH CD.-ÇANKAYA CD. otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 109 OPERA-CİNNAH CD.-ÇANKAYA CD. DURAKLARI

EGO 109 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • cinnah ego durak