EGO 123-4 - YAŞAMKENT-ATAŞEHİR-KIZILAY 2 HATTI

EGO 123-4 - YAŞAMKENT-ATAŞEHİR-KIZILAY 2 HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 123-4 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 123-4 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 123-4 otobüsü YAŞAMKENT-ATAŞEHİR-KIZILAY 2 hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 123-4 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 123-4 YAŞAMKENT-ATAŞEHİR-KIZILAY 2 otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 123-4 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 123-4 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 123-4 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 123-4 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 123-4 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 123-4 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 123-4 YAŞAMKENT-ATAŞEHİR-KIZILAY 2 otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 123-4 YAŞAMKENT-ATAŞEHİR-KIZILAY 2 DURAKLARI

  • Fatih Sultan Mh.Mh.2375.Cd. / Etimesgut
  • Prof.Dr.Ahmet Taner Kışlalı Mh.Mh.2855.Sk. / Yenimahalle

EGO 123-4 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • ataşehir yaşamkent